Kalkulator ERP

Oblicz koszt wdrożenia systemu ERP w Twojej firmie

  • 3 000 000 użytkowników systemu na całym świece
  • Dostępny w 196 krajach
  • Zintegrowany z Microsoft 365 (Office 365), Power BI, Power Apps i Flow
  • Szeroki zakres rozwiązań i aplikacji branżowych
  • Dostępny w modelu tradycyjnym, hybrydowym i SaaS
  • Dostępny także w abonamencie
Kalkulator ERP

Szacunkowy koszt wdrożenia ERP w 3 minuty

Wykorzystaj kalkulator ERP, by otrzymać szacunkowy koszt wdrożenia systemu Dynamics 365 Business Central w Twojej firmie. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę cenową, uwzględniając wielkość Twojej organizacji, branżę oraz jej specyficzne wymagania.

ERP Calculator

Krok 1

Wypełnij kalkulator ERP

Im więcej szczegółów podasz, tym otrzymasz dokładniejszą wycenę wdrożenia otrzymasz.

ERP Calculator

Krok 2

Koszt wdrożenia ERP otrzymasz e-mail

Gdy wypełnisz kalkulator ERP, pozostaw firmowy adres e-mail, na który wyślemy ofertę.

ERP Calculator

Krok 3

Otrzymasz wycenę i magazyn ERP dzisiaj

Wypełniając kalkulator ERP, otrzymujesz dodatkowo najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj. Wydanie to ponad 100 stron rzetelnej wiedzy o biznesie, innowacji i technologii. To kierunki rozwoju rynków oraz firm, nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Kalkulator ERP

Sprawdź ile kosztuje system ERP - Dynamics 365 Business Central

Szukasz systemu ERP dla swojej firmy? Wykorzystaj kalkulator ERP

 

Jeśli poszukujesz optymalnego rozwiązania dla swojej firmy powinieneś znać odpowiedzi na kilka fundamentalnych pytań, które pozwolą Ci wyznaczyć faktyczne potrzeby Twojej organizacji.

Większość z wiodących systemów ERP w obecnych czasach ma budowę modułową. Oznacza to, że początkowo można wdrożyć tylko moduły ERP, które są niezbędne. Z czasem można rozbudowywać możliwości systemu. Dodatkowo współczesne rozwiązania są na tyle elastyczne, że można je dostosować do wszystkich ważnych procesów, począwszy od finansów, sprzedaży, marketingu, usług, kadr, czy też produkcji.

Początkowo, by zorientować się jakie funkcjonalności ERP są potrzebne w Państwa firmie, należy zastanowić się nad tak zwanymi „punktami zwrotnymi”, czy też kluczowymi obszarami, gdzie należy zwiększyć efektywność i wydajność, a które w szczególny sposób wpłyną na tempo rozwoju organizacji.

Aby wstępnie zorientować się, co może Państwu dać nowy system, warto się zastanowić nad istotnymi punktami zwrotnymi w organizacji lub głównymi obszarami, w których należy maksymalnie zwiększyć wydajność, żeby firma mogła się rozwijać.

Kalkulator ERP

Nad czym warto zastanowić się wybierając system ERP?

Kalkulator ERP

Czy coś ogranicza rozwój Twojej firmy?

Odpowiedz sobie na pytanie, czy w Twojej firmie ostatnio zaszły zmiany? Takie jak zwiększona liczba produktów, usług, a w konsekwencji klientów? Czy ten wzrost nie jest hamowany przez brak odpowiedniego oprogramowania ERP? Jeśli już korzystasz z systemu ERP, ale nie rozwija się on wraz z potrzebami organizacji, należałoby pomyśleć nad zmianą. Jeśli jednak Twoja firma nie korzystała jeszcze z zaawansowanego oprogramowania dla firm, warto rozważyć wdrożenie ERP, by efektywniej zarządzać firmą i procesami.

Kalkulator ERP

Czy korzystasz z różnych systemów do sprzedaży, produkcji, czy kontaktów z klientami?

Współczesnym trendem jest ścisła integracja rozwiązań, tak, by dane pozyskiwane z różnych źródeł, tworzyły spójną bazę. Gdy pracownicy są zmuszeni, by wprowadzać i korzystać z informacji otrzymanych z różnych programów, zaczynają się gubić, a dane najczęściej nie są prawidłowe. Jeśli chcemy dobrze zarządzać firmą oraz procesami w niej zachodzącymi, należy korzystać z jednej bazy danych – taką bazę tworzy między innymi system ERP – Business Central, który płynnie się integruje z takimi rozwiązaniami jak Office 365 (Microsoft 365), Power BI, Power Apps, Flow, a także z ogromną liczbą rozwiązań biznesowych i branżowych.

Kalkulator ERP

Czy planowanie oraz tworzenie strategii sprawia problemy?

Oczywiście wszelkie dane informacje dotyczące Twojej firmy bądź klientów są dostępne w programach, na których pracują pracownicy z różnych działów. Niestety na ogół nie jest łatwo się do nich dostać, przez co tworzenie strategii, wszelkie estymacje i planowanie są nieskuteczne. Dlaczego? Ponieważ nie opierają się na wszystkich wiarygodnych danych. Jeśli dochodzi do momentu, gdy nie jesteś w stanie podjąć decyzji, bądź popełniasz błędy, to najwyższa pora, by zainwestować w profesjonalny system ERP.

Kalkulator ERP

Wykorzystaj kalkulator ERP, by obliczyć koszt wdrożenia systemu ERP

Oprogramowanie ERP dostępne na rynku często znacząco różni się ceną. Dlaczego? Zależy to od wielu czynników, takich jak zaawansowanie systemu, dostępne moduły oraz dodatkowe rozwiązania biznesowe. Często system ERP jest szyty na miarę, dla konkretnych potrzeb firm. Należy wziąć pod uwagę również wielkość firmy, ilość pracowników, a także użytkowników. Te wszystkie dane, wpisane do kalkulatora ERP, pozwolą Ci uzyskać wstępne, szacunkowe koszty wdrożenia ERP.

Oczywiście koszty są poglądowe. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę należy zdecydować się na konsultacje ze specjalistą ERP, by określić konkretne potrzeby i profil firmy.

Dynamics 365 Business Central I Microsoft Dynamics NAV

Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to kompleksowe rozwiązanie biznesowe, dające znacznie więcej możliwości niż zwykły system ERP. Dzięki integracji z aplikacjami branżowymi, doskonale odpowiada na potrzeby zarówno firm, które wymagają podstawowego pakietu, jak i tych, które potrzebują spersonalizowanego zestawu funkcjonalności dopasowanego do charakteru ich branży.

Dynamics 365 Business Central posiada funkcjonalności w obszarze zarządzania finansami, sprzedażą, serwisem, projektami, łańcuchem dostaw oraz operacjami. Oferuje rozbudowane możliwości w obszarze raportowania i analityki biznesowej.

Wykorzystaj nasz kalkulator ERP i oblicz koszt wdrożenia systemu w Twojej firmie.

Kalkulator ERP
ERP Calculator
Kalkulator ERP

Opinie o systemie

IT.integro

Startegiczny partner Microsoft w Polsce

IT.integro jest kluczowym Partnerem Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) w Polsce, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych oraz wdrażając najpopularniejszy system ERP  z rodziny produktów Microsoft.

IT.integro wyróżnia się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zaowocowały licznymi wyróżnieniami, w tym statusem Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning, finalisty Microsoft Dynamics Regional Partner for Central and Eastern Europe of the Year 2016, Microsoft Dynamics Partner of the Year 2016 oraz członkostwem w elitarnej grupie President’s Club for Microsoft Dynamics. Otrzymaliśmy również wiele wyróżnień jako Partner LS Retail - kompleksowych rozwiązań dla rynku detalicznego.

Spółka przeprowadziła już ponad 350 wdrożeń i 800 projektów. Od ponad 20 lat wspiera pracę ponad 4 500 użytkowników systemu ERP. Dodatkowo, z sukcesem realizuje globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe dla korporacji oraz grup kapitałowych. Firma zrealizowała już ponad 80 zagranicznych wdrożeń systemu ERP w 51 krajach i wspiera ponad 1 500 obcojęzycznych użytkowników z całego świata.

IT.integro

140

pracowników

85

konsultantów Dynamics 365 Business Central

12

zespołów projektowych

28

lat doświadczenia

800

projektów w 51 krajach

350

wdrożeń systemu ERP

4000

wspieranych użytkowników na świecie

4

oddziały w Polsce

Partnerzy technologiczni

incadea
Targit
Continia
LS Retail
Mprise Indigo
Microsoft
Jet Global
ClickLearn
Cosmo Consult
Office 365

Dowiedz się więcej o systemie ERP

Zastanawiasz się nad wdrożeniem oprogramowania klasy ERP, ale nie posiadasz jeszcze zbyt wielu informacji na jego temat? Eksperci ERP IT.integro w ramach serii Rozmowy o IT przybliżą Ci dokładną specyfikę systemu ERP. Poznaj jego rolę dla codziennej pracy różnych użytkowników, kluczowe funkcjonalności i różnicę między modelem chmurowym a tradycyjnym.

Dowiedz się też, czy systemy ERP dedykowane są dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa oraz kiedy warto podjąć decyzję o ich zastosowaniu w swojej firmie.

TOP