Microsoft Dynamics 365 Business Central

Ewolucja w kierunku cyfrowej transformacji biznesu

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pobierz bezpłatny przewodnik

O Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj Microsoft Dynamics 365 Business Central, następcę - Microsoft Dynamics NAV. To kompleksowy, w pełni intuicyjny system ERP.

Rozwiązanie umożliwia podniesienie efektywności pracy firmy, integrując wszystkie jej obszary. Pozwala sprawnie podejmować właściwe decyzje biznesowe, opierając się na aktualnych danych dotyczących bieżących procesów działalności organizacji.

Pracować zdalnie z dowolnego miejsca, o każdej porze

Budować silniejsze relacje z klientami

Podejmować właściwe decyzje biznesowe

Efektywnie zarządzać finansami

Uniknąć spadku sprzedaży i niedoborów zapasów

Zwiększyć efektywność sprzedaży

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Współczesne przedsiębiorstwa poszukują nowych możliwości rozwoju, obszarów działania. W centrum ich działania jest klient. Obserwują zachowania klientów i poznają ich potrzeby, aby tworzyć jak najlepsze produkty i usługi. Niezwykle ważne jest przy tym dostarczenie klientom odpowiednich doświadczeń oraz zapewnienie obsługi na wysokim poziomie. Realizacja tych celów nie jest możliwa bez odpowiednich narzędzi transformacji cyfrowej. System klasy ERP pozwala na zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, a przy tym gromadzi najważniejsze dane. Przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji są one następnie przetwarzane w kompleksowe analizy i raporty. Dowiedz się więcej o systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central i sprawdź, w jaki sposób może pomóc Ci w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Inni pobrali również:

System ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, E-book o erp dla produkcji

Microsoft Dynamics 365 Business Central system ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Czwarta rewolucja przemysłowa niesie za sobą wiele nowych szans rozwoju dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Dowiedz się, jakie możliwości daje system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie obsługi procesów produkcyjnych.

Kierunki rozwoju rynku erp w Polsce i na świecie

Kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce i na świecie

Branża systemów ERP rozwija się rok do roku. Pojawiają się nowi producenci oraz rozwiązania technologiczne. Poznaj główne trendy i prognozy na 2020 rok na polskim i globalnym rynku systemów ERP.

Partnerzy wydania

logo Microsoft
logo IT.integro
TOP

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X