Microsoft Dynamics 365 Business Central

W dynamicznie rozwijających się firmach, często zdarza się, że wykorzystywane oprogramowanie księgowe lub podstawowy system ERP przestają wystarczać - nie są w stanie obsłużyć coraz większej ilości zapasów oraz realizowanych transakcji, brakuje im zaawansowanych funkcjonalności oraz możliwości zintegrowania z innymi rozwiązaniami branżowymi. Co więcej, oferowane przez nie narzędzia do raportowania, są mało wydajne i precyzyjne. Kwestie budzące najwięcej wątpliwości wśród klientów dotyczą skalowalności i mobilności dostępnych rozwiązań oraz przetwarzania danych w chmurze. 

Zastanów się, czy rozwiązanie stosowane w twojej firmie jest wyposażone we wszystko co niezbędne, aby maksymalnie wykorzystać pojawiające się szanse biznesowe.  

Kiedy warto pomyśleć o zmianie? 

O tym, że rozwiązanie przestało spełniać swoją rolę świadczą następujące sygnały:

Korzystasz z niezależnie działających systemów, co uniemożliwia konsolidację i centralizację danych

W twojej firmie brakuje niezawodnego systemu przepływów pracy oraz narzędzi kontroli, co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia błędów.

Narzędzia wspierające zarządzanie zwiększającymi się stanami magazynowymi oraz rosnącą liczbą transakcji są mało skuteczne

Transakcje finansowe rejestrujesz i rozliczasz w programie Excel

Masz dostęp do niekompletnych i mało precyzyjnych danych

Wprowadzasz dane do różnych systemów, powodując ich duplikowanie

Używane przez ciebie narzędzia do raportowania są skomplikowane i mało skuteczne

Czym jest Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Microsoft Dynamics 365 Business Central to kompletne rozwiązanie biznesowe skierowane w szczególności do dynamicznie rozwijających się firm, których oprogramowanie księgowane przestało spełniać swoją rolę. Produkt jest w pełni zintegrowany z pakietem Office 365 i obejmuje zestaw zaawansowanych narzędzi do analityki biznesowej, które usprawnią proces podejmowania decyzji. Możesz być pewny, że dokonywane przez ciebie wybory są właściwe.

Jeśli twoja firma dopiero rozpoczyna działalność biznesową, w codziennej pracy użytkowników wystarczające będzie wdrożenie podstawowej funkcjonalności systemu. Dzięki niezwykłej elastyczności oraz szerokim możliwościom dostosowania produktu do potrzeb i wymagań firmy, możesz go rozbudowywać wraz z rosnącą ilością obsługiwanych procesów i transakcji.

Dynamics 365 Business Central dostępny jest w modelu tradycyjnym (on-premises), hybrydowym i chmurowym (SaaS). Modele te zapewniają pełną funkcjonalność i elastyczność systemu Microsoft Dynamics NAV.

Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Wejdź na wyższy poziom biznesu

Dynamics 365 Business Central

Podejmuj świadome i właściwe decyzje

Dynamics 365 Business Central

Rozpocznij pracę z nowym rozwiązaniem i rozwijaj swój biznes

Koszt wdrożenia systemu ERP

Dynamics 365 Business Central (Microsoft Dynamics NAV)

Wejdź na wyższy poziom biznesu

Pełna kontrola działalności oraz przejrzysty obraz procesów dzięki możliwości generowania raportów, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek potrzebujesz.

Jedno kompleksowe rozwiązanie

Automatyczna konsolidacja danych i procesów obsługiwanych przez różne systemy oraz zarządzanie działaniami finansowymi, sprzedażowymi i serwisowymi.

Możliwość integracji z aplikacjami innych dostawców - systemami płacowymi i bankowymi, narzędziami do zarządzania relacjami z klientami, a także dodatkowymi modułami branżowymi.

Dynamics 365 Business Central oferuje zaawansowaną funkcjonalność wpierającą wszystkie obszary działalności oraz szybką wymianę danych, w ramach jednego kompletnego rozwiązania. System zapewnia bieżący wgląd w kluczowe dane, co znacząco usprawnia proces podejmowania strategicznych decyzji.

Dla przykładu, zmiana wprowadzona przez sprzedawcę w ofercie dla nabywcy, jest po chwili widoczna w raporcie dotyczącym prognoz sprzedaży. Mając kompletne i rzetelne dane na wyciągnięcie reki , będziesz w stanie podejmować trafniejsze decyzje biznesowe mające istotny wpływ na wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Integracja z dodatkowymi narzędziami wspierającymi działania kadrowo-płacowe, transakcje bankowe oraz obsługę rekordów CRM ułatwi wymianę informacji pomiędzy pracownikami oraz przyspieszy realizację zgłoszeń klientów w oparciu o precyzyjne i aktualne dane. Przykłady zastosowania dodatkowych rozwiązań:

Dynamics 365 Business Central

PayPal Payments Standard

Dzięki rozszerzeniu PayPal Payments Standard, użytkownicy mają możliwość szybkiej realizacji płatności faktury za pomocą skutecznej i niezawodnej metody, która nie wymaga wprowadzania danych karty kredytowej na stronie internetowej

Usługa Yodlee Bank Feeds

Usługa Yodlee Bank Feeds umożliwia szybkie uzgodnienie płatności poprzez połączenie konta systemu bankowego z usługą bankową online

Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Synchronizacja najpopularniejszych typów danych

Synchronizacja najpopularniejszych typów danych, takich jak nabywcy, kontakty, informacje sprzedażowe oraz ich systematyczne aktualizowanie we wszystkich lokalizacjach. Dla przykładu, podczas tworzenia zamówienia sprzedaży, sprzedawca może sprawdzić stan zapasów (dostępność) z poziomu systemu Dynamics 365 Business Central.

Pracuj z dowolnego miejsca

Komputer stacjonarny, laptop, tablet czy smartfon - niezależnie od tego, na jakim urządzeniu pracujesz, masz stały dostęp do tych samych wydajnych i zaawansowanych funkcji.

Spójne i bezpieczne  środowisko pracy dla systemów Windows, iOS i Android.

Na tle konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku, Dynamics 365 Business Central wyróżnia się takim samym zakresem funkcjonalności dla urządzeń mobilnych. Często zdarza się, że dostarczane przez producentów mobilne wersje oprogramowania oferują uboższą funkcjonalność.  W przypadku Dynamics 365 Business Central, jest jednak inaczej.

Niezależnie na jakim urządzeniu pracują użytkownicy, mają do dyspozycji te same funkcje i narzędzia, dostępne dla systemów Windows, iOS oraz Android.  Nieważne, czy korzystają z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu czy smartfona - przypisane im zadania realizują w oparciu o spójne i przejrzyste środowisko pracy, przy użyciu wbudowanych i zaawansowanych funkcji zabezpieczeń.

Dynamics 365 Business Central

IKONOGRAFIKA

Czy programy księgowe używane w Twojej firmie przestały się sprawdzać?

Poznaj rozwiązanie!

programy księgowe
Dynamics 365 Business Central

Obsługa wszystkich działań  z poziomu Microsoft Outlook

Tworzenie ofert, przetwarzanie zamówień oraz wysyłanie faktur bez konieczności wychodzenia z programu Outlook.

Dostęp do danych bezpośrednio z poziomu Microsoft Excel w celu aktualizacji zapasów, zamówień sprzedaży oraz zamówień zakupu. Możliwość dostosowania dokumentów wychodzących (oferty i faktury) w programie Microsoft Word.

Z Dynamics 365 Business Central  jesteś w stanie znacznie usprawnić proces sprzedaży oraz skrócić czas realizacji zamówień dzięki możliwości zarządzania wszystkimi etapami sprzedaży z poziomu skrzynki odbiorczej Microsoft Outlook.

Definiowanie nabywców i dostawców jest niezwykle proste. Podczas tworzenia oferty, szczegóły dotyczące produktu oraz niezbędne ilości pobierasz z danych konta e-mail nabywcy. Następnie, w szablonie oferty w Microsoft Outlook wprowadzasz najistotniejsze informacje. Na końcu, w ciągu zaledwie kilku minut ostateczna wersja dokumentu jest gotowa do wysłania. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, podobnie jak generowanie i wysyłanie faktury.

Użytkownik ma możliwość natychmiastowego wglądu w aktualizowaną na bieżąco historię transakcji nabywców i dostawców. Dzięki temu, jest w stanie pracować bardziej wydajnie oraz podejmować trafne i skuteczne decyzje biznesowe.

Z Dynamics 365 Business Central nie tracisz czasu na przełączanie między aplikacjami. Wszystkie niezbędne dane masz w zasięgu ręki, co ułatwia podejmowanie błyskawicznych działań, udostępnianie najbardziej kluczowych informacji, a także usprawnienie procesów obsługi klienta.

Mając bezpośredni wgląd w istotne dane z poziomu Microsoft Excel, możesz na bieżąco aktualizować zapasy, zamówienia sprzedaży oraz zamówienia zakupu. Integracja z Microsoft Excel pozwala na wykorzystanie przydatnych i wydajnych funkcji programu, takich jak na zbiorczy import/eksport oraz grupowe aktualizacje, a także analiza danych z wykorzystaniem wykresów i tabeli przestawnych.

Dostosowywanie i oznaczanie wszystkich dokumentów wychodzących, takich jak oferty i faktury, odbywa się w obrębie aplikacji Microsoft Word. Tworzenie, edytowanie i modyfikowanie układów raportu w formacie Microsoft Word odbywa się za pomocą edytora WYSIWYG.

Automatyzacja i bezpieczeństwo procesów biznesowych

Usprawnienie obsługi procesów dzięki łatwym do skonfigurowania przepływom pracy. Śledzenie przepływów pieniężnych, zabezpieczenie procesu zakupu, autoryzacja transakcji kredytowych oraz przetwarzanie płatności dostawców.

Narzędzia kontroli i audytu zapewniające zgodność ze standardami księgowymi.

Zwiększaj wydajność pracy oraz bezpieczeństwo zakupów dzięki łatwym w konfiguracji przepływom pracy, ścieżkom audytu oraz zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń. Funkcjonalność usprawnia śledzenie przepływów pieniężnych, autoryzację transakcji kredytowych, a także przetwarzanie płatności dostawców przy użyciu predefiniowanych alertów.

Najważniejsze przepływy pracy akceptacji dla dokumentów zakupów i sprzedaży, dzienników płatności, kartotek nabywców i zapasów są gotowe do natychmiastowego użycia w formie wspomaganej konfiguracji. Przykładowo, gdy należy zatwierdzić nowo utworzony rekord (np. dokument zakupu lub kartoteka nabywcy), system wysyła żądanie akceptacji do pracownika pełniącego rolę osoby akceptującej. W zależności od zdefiniowanych ustawień, powiadomienie o konieczności zatwierdzenia konkretnego działania trafia do właściwej osoby akceptującej. Istnieje również możliwość zdefiniowania przepływów pracy dla żądań przeterminowanej akceptacji.

Dynamics 365 Business Central

Poznaj bliżej system Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dowiedz się więcej, co kryje się w nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV

Podejmuj świadome i właściwe decyzje biznesowe

Wdrożenie nowego rozwiązania nie musi oznaczać konieczności wielogodzinnych szkoleń, a także wystąpienia zakłóceń lub przerw w realizacji kluczowych procesów.

Z Dynamics 365 Business Central rozpoczniesz pracę natychmiast po uruchomieniu. W mgnieniu oka, możesz zająć się obsługą ofert, zamówień i faktur, a także finalizacją zakupów, zarządzaniem środkami pieniężnymi i sporządzaniem raportów. Jeśli twoja firma korzysta z usługi QuickBooks, przeniesienie danych finansowych do Dynamics 365 Business Central przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Wykorzystanie intuicyjnych i prostych w użyciu narzędzi do migracji danych pozwoli ci zachowasz maksymalną ciągłość działań. Przejście na nowe rozwiązanie nie musi wiązać się ze znacznym spadkiem wydajności pracy. Jeśli pracownicy twojej firmy korzystają na co dzień z narzędzi pakietu Office, będą gotowi do pracy bez konieczności uczestniczenia w zaawansowanych szkoleniach. Obsługując nowy system współpracujący z dobrze znanymi aplikacjami Outlook, Word i Excel, poczują się pewniej i swobodniej.

Rozwiązanie bazuje na platformie chmurowej, co pozwala na łatwą konfigurację, skalowanie i zarządzanie przechowywanymi tam zasobami.

Dynamics 365 Business Central

Kompleksowy i bieżący wgląd w realizowane działania biznesowe

Centralizacja danych dotyczących transakcji finansowych, działań sprzedażowych i serwisowych, zapewniająca precyzyjny i spójny obraz realizowanych operacji.

Możliwość śledzenia trendów, zapobiegania lub szybkiego identyfikowania problemów, a także świadczenia najwyższej jakości usług dzięki aktualizowanym na bieżąco danym.

Dynamics 365 Business Central oferuje zaawansowaną funkcjonalność wpierającą wszystkie obszary działalności oraz szybką wymianę danych, w ramach jednego kompletnego rozwiązania.
System zapewnia bieżący wgląd w kluczowe dane, co znacząco usprawnia proces podejmowania strategicznych decyzji.

Dla przykładu, zmiana wprowadzona przez sprzedawcę w ofercie dla nabywcy, jest po chwili widoczna w raporcie dotyczącym prognoz sprzedaży. Mając kompletne i rzetelne dane na wyciągnięcie ręki , będziesz w stanie podejmować trafniejsze decyzje biznesowe mające istotny wpływ na wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Sprzedawaj sprawnie i skutecznie i usprawnij obsługę klienta

Poszukuj możliwości dalszego rozwoju, lecz wybieraj i umiejętnie wykorzystuj tylko te, które mogą przynieść realne korzyści dla przedsiębiorstwa. Śledź na bieżąco wyniki sprzedaży bazując na niestandardowych pulpitach oraz wielowymiarowych sprawozdaniach.

Decydując się na wdrożenie systemu Dynamics 365 Business Central, będziesz w stanie zagwarantować wyjątkowy poziom usług swoim klientom. Pracowników wyposażysz w pakiet wydajnych narzędzi umożliwiających kompleksowy przegląd zadań serwisowych i obciążeń, właściwe przypisanie zasobów oraz sprawną obsługę zgłoszeń.

Niezwykle ważne jest, aby na bieżąco monitorować sytuację finansową oraz planować działania i długofalową współpracę dla klientów o dużym potencjale generowania zysków.

Istotne znaczenie ma również systematyczne śledzenie interakcji z klientem oraz poszukiwanie najskuteczniejszych sposobów zwiększenia sprzedaży (np. zastosowanie technik „up-selling” i „cross-selling”) na wszystkich etapach cyklu sprzedaży. Z Dynamics 365 Business Central zwiększysz wyniki dzięki usprawnieniu całego procesu sprzedażowego, począwszy od wygenerowania oferty, przygotowania zamówienia do sfinalizowania transakcji. Nowo wdrożone rozwiązanie pozwoli ci sprawnie reagować na zapytania klientów, zarządzać zgłoszeniami serwisowymi, a także przetwarzać płatności bezpośrednio z poziomu Microsoft Outlook.

Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Podczas wykonywania analiz kluczowych wskaźników wydajności, zapasów, sprzedaży i stanu zamówienia, korzystaj z łatwych w konfiguracji pulpitów oraz wielowymiarowych raportów. Zaawansowane funkcje Microsoft Power BI, w tym gotowe szablony, umożliwiają generowanie kompleksowych i szczegółowych zestawień danych oraz tworzenie przejrzystych i interaktywnych wizualizacji i pulpitów.  Z bogatym pakietem narzędzi do analityki biznesowej, twoi pracownicy mają stały dostęp do aktualizowanych na bieżąco danych.

Rozwiązanie Dynamics 365 Business Central pozwoli ci uzyskać jeszcze lepszy wgląd w wyniki finansowe firmy, realizowane na bieżąco działania oraz skonsolidowane dane pochodzące z wielu źródeł. Zestaw przydatnych funkcji, takich jak pasek wyszukiwania pytań i odpowiedzi, ułatwi znajdowanie niezbędnych użytkownikowi informacji oraz udostępnianie ich w obrębie organizacji i poza nią.

Decydując się na wdrożenie systemu Dynamics 365 Business Central, będziesz w stanie zagwarantować wyjątkowy poziom usług swoim klientom. Pracowników wyposażysz w pakiet wydajnych narzędzi umożliwiających kompleksowy przegląd zadań serwisowych i obciążeń, właściwe przypisanie zasobów oraz sprawną obsługę zgłoszeń.

Motywuj pracowników do osiągania jak najlepszych wyników

Planowanie zapotrzebowania odbywa się w oparciu o rzeczywiste potrzeby oraz aktualne dane magazynowe, za pomocą wbudowanych funkcji prognozowania sprzedaży.

Dynamics 365 Business Central oferuje wbudowane narzędzia rekomendacji, dzięki którym zadbasz o terminową realizację płatności wobec dostawców, zwiększysz zyski oraz unikniesz kar za zwłokę w płatnościach.

Wydajne zarządzanie budżetami oraz monitorowanie postępów dzięki odświeżanym na bieżąco informacjom o dostępności zasobów.

Dynamics 365 Business Central

Optymalizacja poziomu zapasów

Wbudowane narzędzia analityki biznesowej umożliwiają prognozowanie i planowanie zapotrzebowania. Realizacja zakupów odbywa się w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie oraz aktualne dane magazynowe.

Użytkownicy generują plany produkcji oraz zamówienia zakupu za pomocą funkcji prognozowania sprzedaży. Uruchomienie funkcji automatycznego obliczania poziomu zapasów, czasu realizacji oraz poziomu ponownego zamówienia, pomoże zadbać o utrzymanie optymalnych ilości magazynowych, a także zapobiec spadkom sprzedaży.

Funkcja sugerowania substytutów zapasu w przypadku braku dostępności towaru w magazynie. Dynamics 365 Business Central oferuje wbudowane narzędzia rekomendacji, dzięki którym zadbasz o terminową realizację płatności wobec dostawców, zwiększysz zyski oraz unikniesz kar za zwłokę w płatnościach.

Korzystając z funkcjonalności przepływów pracy, będziesz w stanie przeciwdziałać nadużyciom występującym w procesie zakupowym oraz zapobiec zbędnym wydatkom.

Realizacja projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem

Wydajne zarządzanie budżetami oraz monitorowanie postępów dzięki odświeżanym na bieżąco informacjom o dostępności zasobów. Jednoczesne użycie funkcji wyceny i raportowania oraz kart czasu pracy umożliwi tworzenie i zarządzanie projektami, a także śledzenie postępów prac.

Aby zapewnić optymalną rentowność projektu, możesz wykorzystać te same narzędzia do przygotowania, modyfikowania oraz monitorowania budżetu. W zarządzaniu zasobami sprawdzą się mechanizmy planowania sprzedaży i zdolności produkcyjnych.

Dynamics 365 Business Central ułatwia śledzenie procesu fakturowania oraz porównanie kosztów ujętych na fakturze z tymi przedstawionymi w ofercie lub zamówieniu. Dzięki rozbudowanym analizom oraz możliwości wglądu w aktualne i rzetelne dane, będziesz w stanie kontrolować stan projektu i zużycie zasobów, a także opracować skuteczną strategię dalszych działań.

Prezentacja

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Najnowsza odsłona Microsoft Dynamics NAV

Rozpocznij pracę z nowym rozwiązaniem i rozwijaj swój biznes

Nie pozwól, aby konieczność pracy na kilku niezależnych od siebie systemach obniżała wydajność pracowników i ograniczała rozwój twojej firmy. Dynamics 365 Business Central umożliwia automatyczną i bezpieczną integrację systemów i procesów, dzięki prostym w konfiguracji przepływom pracy i ścieżkom audytu.

Dostosuj system do potrzeb twojej firmy

Możliwość dostosowania systemu do specyficznych potrzeb twojego biznesu.

Zmiana rozmieszczenia i nazw pól, a także położenia innych elementów interfejsu za pomocą funkcji „Przeciągnij i upuść”.

W Dynamics 365 Business Central, za pomocą funkcji „Przeciągnij i upuść” oraz wbudowanego narzędzia projektowania, utworzysz niestandardowe aplikacje, zmienisz rozmieszczenie i nazwy pól, a także położenie innych elementów interfejsu. Właściwie zaprojektowane przepływy pracy znajdą zastosowanie w automatyzacji procesów. Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy, Dynamics 365 Business Central współpracuje z aplikacjami innych dostawców, zapewniając jeszcze lepsze dostosowanie funkcjonalności do specyficznych potrzeb branżowych.

Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Możliwość rozbudowy o moduły branżowe lub biznesowe

Dynamics 365 Business Central oferuje możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły branżowe i biznesowe, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosujesz oprogramowanie do specyficznych potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa.

Możliwość konsolidacji danych pochodzących z różnych źródeł - plików Excel, list SharePoint oraz rekordów CRM, za pomocą Microsoft PowerApps.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, masz możliwość swobodnej rozbudowy Dynamics 365 Business Central o kolejne obszary i moduły, dostosowując rozwiązanie do potrzeb twojej branży.

Użytkownicy mają dostęp do Microsoft AppSource - bogatej internetowej biblioteki, obejmującej aplikacje SaaS, dodatki i rozszerzenia, a także pakiety zawartości opracowane przez Microsoft i partnerów. Udostępnione tam rozwiązania współpracują z produktami Dynamics 365, Office 365 oraz platformą chmurową Azure. Dzięki uproszczeniu procesu rozbudowy, łatwo i sprawnie zintegrujesz Dynamics 365 Business Central z dodatkowymi modułami biznesowymi i branżowymi, a także usługami Microsoft Intelligent Cloud.

Gotowy na szybki wzrost?

Bogatą funkcjonalność Dynamics 365 Business Central możesz rozbudowywać o nowe moduły w dogodnym dla twojej firmy tempie. Rozpoczynając działalność, wystarczające będzie wdrożenie standardowej funkcjonalności wspierającej obsługę podstawowych procesów biznesowych.

Wraz z rosnącymi potrzebami oraz coraz większą liczbą obsługiwanych procesów i transakcji, możesz dodawać kolejne moduły.

Poczuj nieograniczoną swobodę korzystania z bogatej i zaawansowanej funkcjonalności, którą możesz rozbudowywać o nowe moduły w dogodnym dla twojej firmy tempie. Rozpoczynając działalność, wystarczające będzie wdrożenie standardowej funkcjonalności wspierającej obsługę podstawowych procesów biznesowych.

Wraz z rosnącymi potrzebami oraz coraz większą liczbą obsługiwanych procesów i transakcji, możesz dodawać kolejne moduły. Zastosowanie elastycznych w konfiguracji narzędzi, skalowalnej bazy danych oraz wydajnej platformy chmurowej Microsoft, pozwoli twojemu przedsiębiorstwu nie tylko utrzymać dotychczasowe tempo wzrostu, ale nabrać jeszcze większego rozpędu.

Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central to elastyczna i wydajna platforma, dzięki której usprawnisz i zintegrujesz realizowane procesy biznesowe, a także łatwiej nadążysz za pojawiającymi się zmianami.

Importowanie danych przechowywanych w innych, autonomicznych systemach, dzięki użyciu kreatorów migracji i wspomaganej konfiguracji przebiega niezwykle prosto. Wskazówki kontekstowe oraz dołączone do produktu instrukcje i samouczki ułatwią użytkownikom wyszukiwanie niezbędnych informacji oraz uzyskanie pomocy zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Natychmiast po uruchomieniu nowego rozwiązania, możesz zająć się obsługą ofert, zamówień i faktur, a także finalizacją zakupów, zarządzaniem środkami pieniężnymi i sporządzaniem raportów. System jest dostępny na platformie chmurowej, co pozwala na łatwą konfigurację, skalowanie i zarządzanie przechowywanymi tam zasobami.

Poznaj funkcjonalności Dynamics 365 Business Central

system-erp-w-chmurze-Dynamics-365-business-central
TOP