Nowe spojrzenie na wydajność pracy

z Microsoft Dynamics 365 Business Central i Microsoft Office 365

Wydajność pracy Office 365 Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pobierz bezpłatny e-book

Zwiększ wydajność pracy dzięki Dynamics 365 Business Central i Office 365

Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji i wzmocnić pozycję firmy na rynku, kluczowe jest efektywne wykorzystanie pojawiających się okazji biznesowych. Dodatkowo, warto zwrócić szczególną uwagę na budowanie wartościowych i długofalowych relacji z klientami.

Microsoft Dynamics 365 Business Central jest kompleksowym i elastycznym rozwiązaniem, wspierającym zarządzanie finansami, sprzedażą, czy serwisem. Gotowe do pracy już pierwszego dnia po jego uruchomieniu. Poznaj nowe możliwości i korzyści integracji Microsoft Dynamics 365 Business Central i Office 365, na niespotykaną dotąd skalę!

Integracja

Poznaj możliwości i korzyści integracji Microsoft Dynamics 365 Business Central z Office 365

Zapasy

Dowiedz się, w jaki sposób zapobiec spadkom sprzedaży i niedoborom zapasów

Finanse

Odkryj sposób na sprawne zarządzanie finansami i skuteczniejsze podejmowanie decyzji biznesowych

Harmonogram

Poznaj sprawdzone sposoby na realizowanie projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem

Komunikacja

Sprawdź, w jaki sposób zadbać o wysoki poziom obsługi klienta, we wszystkich kanałach komunikacji

Mobilność

Dowiedz się, dzięki jakim narzędziom, zyskasz możliwość pracy z każdego miejsca o dowolnej porze

Narzędzia do pracy biurowej Microsoft 365 / Office 365

Programy biurowe pakietu Microsoft 365 (wcześniej Office 365) to powszechnie znane narzędzia takie jak Word, Excel, PowerPoint czy serwis pocztowy Outlook. Klienci Microsoft 365 mają do dyspozycji także zasoby do przechowywania plików w chmurze OneDrive, komunikator Microsoft Teams, platformę do komunikacji wewnętrznej Yammer, intranet SharePoint czy inne narzędzia do organizacji pracy, jak To Do i Planner. Co jest największą korzyścią dla efektywności pracy użytkowników, to integracja wszystkich narzędzi, np. pliki Excel przesyłane przez kanały w Teams są dostępne w zasobach OneDrive. Co więcej, dostęp do narzędzi mamy zarówno przez aplikacje klasyczne i mobilne, jak i przeglądarki internetowe. Poznaj narzędzia do pracy biurowej Microsoft 365 / Office 365.

Inni pobrali również:

System ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, E-book o erp dla produkcji

Microsoft Dynamics 365 Business Central system ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Czwarta rewolucja przemysłowa niesie za sobą wiele nowych szans rozwoju dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Dowiedz się, jakie możliwości daje system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie obsługi procesów produkcyjnych.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Redukcja kosztów, automatyzacja procesów, zwiększenie wydajności, lepsza obsługa klienta, pozytywny wynik finansowy – to cele możliwe to osiągnięcia dzięki wdrożeniu nowoczesnego oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Poznaj system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Partnerzy wydania

logo Microsoft
logo IT.integro
TOP