e-book

Nowe spojrzenie na wydajność pracy z Microsoft Dynamics 365 Business Central i Microsoft Office 365

Pobierz bezpłatny e-book

Tematyka

Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji i wzmocnić pozycję firmy na rynku, kluczowe jest efektywne wykorzystanie pojawiających się okazji biznesowych. Dodatkowo, warto zwrócić szczególną uwagę na budowanie wartościowych i długofalowych relacji z klientami.

Microsoft Dynamics 365 Business Central jest kompleksowym i elastycznym rozwiązaniem, wspierającym zarządzanie finansami, sprzedażą, czy serwisem. Gotowe do pracy już pierwszego dnia po jego uruchomieniu. Poznaj nowe możliwości i korzyści integracji Microsoft Dynamics 365 Business Central i Office 365, na niespotykaną dotąd skalę!

Pobierz przewodnik

Integracja

Poznaj możliwości i korzyści integracji Microsoft Dynamics 365 Business Central z Office 365

Zapasy

Dowiedz się, w jaki sposób zapobiec spadkom sprzedaży i niedoborom zapasów

Finanse

Odkryj sposób na sprawne zarządzanie finansami i skuteczniejsze podejmowanie decyzji biznesowych

Harmonogram

Poznaj sprawdzone sposoby na realizowanie projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem

Komunikacja

Sprawdź, w jaki sposób zadbać o wysoki poziom obsługi klienta, we wszystkich kanałach komunikacji

Mobilność

Dowiedz się, dzięki jakim narzędziom, zyskasz możliwość pracy z każdego miejsca o dowolnej porze

Microsoft Dynamics 365 Business Central

W erze transformacji cyfrowej zmiana oraz rozwój stały się zjawiskiem normalnym, dostrzegalnym we wszystkich branżach. Aby odnieść sukces na współczesnym, trudnym rynku, firmy muszą zadbać o dostęp do nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych technologii, elastycznych narzędzi, które wesprą ich procesy biznesowe, pozwolą gromadzić kompleksowe oraz wiarygodne dane, a także zaspokoić wymagania klientów.

Dynamics 365

Inni pobrali również:

Sprawdź, o czym warto pamiętać, przygotowując swoją firmę do wdrożenia systemu ERP? Dowiedz się, w jaki sposób opracować plan i jego założenia. Jak sprawić, aby wdrożenie przebiegło sprawnie i zostało zakończone sukcesem?

Kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw, niezależnie od branży i ich wielkości ma dostęp do szczegółowych danych i analiz. Umożliwia to osobom zarządzającym, podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Dowiedz się, jak raportowanie przeobraża dane w cenne informacje.

TOP