Microsoft Dynamics 365 Business Central

Rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych

System ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, E-book o erp dla produkcji

Pobierz bezpłatny e-book

Poznaj system ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Dowiedz się, jakie funkcjonalności do zarządzania produkcją dostarcza system Microsoft Dynamics 365 Business Central. Folder zawiera nie tylko informacje na temat funkcjonalności systemu ERP, ale także rozwiązań branżowych, które są odpowiedzią na specyficzne potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych.

Pobierz e-book, w którym przeczytasz o

Możliwościach Dynamics 365 Business Central

System jest kompleksowym narzędziem biznesowym. Umożliwia integrację wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa i zapewnia stały dostęp do aktualnych danych.

Zarządzaniu kompletacją

Dzięki efektywnemu zarządzaniu kompletacją przedsiębiorstwo może spełniać indywidualne potrzeby nabywców, nie ponosząc dodatkowych kosztów magazynowych.

Zarządzaniu produkcją

Dynamics 365 Business Central dostarcza użytkownikom funkcje umożliwiające sprawne i efektywne zarządzanie produkcją, m.in. zarządzanie zdolnościami produkcyjnymi, przetwarzanie zleceń produkcyjnych czy planowanie produkcji.

Branżowych rozwiązaniach dla produkcji

Dynamics 365 Business Central może być rozszerzany o moduły dedykowane poszczególnym branżom. Przeczytaj o rozwiązaniach dla branży przemysłowej, przedsiębiorstw meblarskich oraz gospodarstw hodowli roślin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central - ERP dla produkcji

Sektor produkcji przechodzi rewolucję Industry 4.0. Trendy cyfrowej transformacji napędzają zmiany i rozwój przedsiębiorstw w przemyśle. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie wykorzystanie dostępnych nowoczesnych narzędzi i technologii w celu reorganizacji procesów biznesowych w organizacji, optymalizacji procesów produkcyjnych. Konieczne jest wprowadzenie rozwiązań, które pozwolą na gromadzenie istotnych danych, a także ich przetwarzanie i analizę. Dostęp do rzetelnych informacji jest podstawą zarządzania i prowadzi do poznania potrzeb klientów, a także dostarczania im najlepszych produktów i usług przy zachowaniu minimalnego poziomu kosztów produkcji. Poznaj funkcjonalności dostępne w poszczególnych modułach systemu ERP i sprawdź, w jaki sposób obsługiwany jest obszar produkcji przez system informatyczny.

Inni pobrali również:

Polish Functionality starter pack

Polish Localization

W celu dostosowania systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do wymogów polskiego ustawodawstwa specjaliści z IT.integro opracowali aplikację Polish Localization. Zapewnia użytkownikom systemu interfejs w polskiej wersji językowej, a także umożliwia spełnienie wymogów określonych w ustawie o rachunkowości oraz ustawie o podatku od towarów i usług.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest dostępny w modelu tradycyjnym, hybrydowym lub chmurowym. Poznaj zakres jego funkcjonalności i dowiedz się, czy to właściwe rozwiązanie dla Twojej organizacji.

Partnerzy wydania

logo Cosmo Consult
Logo modus consult
logo mprise agriware
TOP