System ERP w chmurze

Przewodnik dla firm z sektora MŚP

System ERP w chmurze e-book IT.integro

Pobierz darmowy e-book

Poznaj możliwości systemu ERP w chmurze

Zdaniem specjalistów chmura obliczeniowa niedługo będzie wykorzystywana przez większość firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w Polsce i na świecie. Sama technologia dynamicznie się rozwija i dostarcza coraz więcej możliwości. Co najważniejsze, dotychczas niedostępne dla wielu przedsiębiorstw oprogramowanie ERP staje się osiągalne. Pobierz folder i dowiedz się, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie wybór systemu ERP w chmurze.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Zyskaj wgląd w szczegółowe dane

Zwiększ wydajność pracy

Brak konieczności utrzymywania fizycznej infrastruktury IT

Rozwijaj biznes szybko i skutecznie

Jakie korzyści przynosi system ERP w chmurze?

Wybór modelu oprogramowania – utrzymanie na własnych serwerach, w modelu hybrydowym lub w chmurze obliczeniowej – niesie za sobą wiele wyzwań dla przedsiębiorców. Na popularności zyskuje coraz bardziej technologia chmury obliczeniowej. Oprogramowanie SaaS – jako usługa, jest coraz doceniana szczególnie przez małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie mogły ponieść wysokich inwestycji w licencję oprogramowania ERP i budowę własnej infrastruktury.

System ERP w chmurze niesie za sobą wiele innych korzyści, jak bezpieczeństwo danych, niezawodność, mobilny dostęp, integrowalność z innymi chmurowymi rozwiązaniami. Poznaj możliwości chmury obliczeniowej.

Inni pobrali również:

Polish Functionality starter pack

Polska Localization

Poznaj aplikację chmurową Polska Localization, która dostosowuje funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) do polskich wymogów legislacyjnych.

E-book Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pełne wykorzystanie potencjału zasobów przedsiębiorstwa i efektywne zarządzanie nie jest możliwe bez odpowiedniego systemu informatycznego. Poznaj system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV), który pomoże Ci zrealizować cele biznesowe.

Partnerzy wydania

logo Microsoft
logo IT.integro
TOP

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X