Microsoft Dynamics 365 Business Central

Zarządzanie innowacją w biznesie

Pobierz bezpłatny przewodnik

O Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj najbardziej nowoczesny system ERP od Microsoft. Dynamics 365 Business Central to nie tylko system ERP, ale centrum całego ekosystem rozwiązań i usług biznesowych. Pozwala na obsługę wszystkich procesów, automatyzację powtarzalnych zadań, zaawansowane raportowanie bieżących danych, a przede wszystkim integrację całego biznesu.

Spełnia wymagania prawne obowiązujące w ponad 155 krajach

Jest dostępny z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu

Dostarcza pełen zakres funkcjonalny

Jest wspierany przez sztuczną inteligencję

Jest otwarty na integrację z rozwiązaniami zewnętrznymi

Zintegrowany z narzędziami Microsoft 365

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Współczesne przedsiębiorstwa poszukują nowych możliwości rozwoju, obszarów działania. W centrum ich działania jest klient. Obserwują zachowania klientów i poznają ich potrzeby, aby tworzyć jak najlepsze produkty i usługi. Niezwykle ważne jest przy tym dostarczenie klientom odpowiednich doświadczeń oraz zapewnienie obsługi na wysokim poziomie. Realizacja tych celów nie jest możliwa bez odpowiednich narzędzi transformacji cyfrowej. System klasy ERP pozwala na zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, a przy tym gromadzi najważniejsze dane. Przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji są one następnie przetwarzane w kompleksowe analizy i raporty. Dowiedz się więcej o systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central i sprawdź, w jaki sposób może pomóc Ci w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Inni pobrali również:

System ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, E-book o erp dla produkcji

Microsoft Dynamics 365 Business Central system ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Czwarta rewolucja przemysłowa niesie za sobą wiele nowych szans rozwoju dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Dowiedz się, jakie możliwości daje system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie obsługi procesów produkcyjnych.

System ERP w chmurze e-book

System ERP w chmurze

Pobierz folder i dowiedz się, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie wybór systemu ERP w chmurze.

Partnerzy wydania

logo Microsoft
logo IT.integro
TOP