Nowy wymiar zakupów w erze cyfrowej transformacji

Praktyczny przewodnik dla detalistów

Nowy wymiar zakupów w erze cyfrowej transformacji

Pobierz darmowego ebook-a

Jak zachować konkurencyjność w branży retail?

Branża handlu detalicznego dynamicznie ewoluuje. Zwiększająca się konkurencja, powstające nowe kanały komunikacji oraz zmieniające się potrzeby oraz zachowania klientów wpływają na to, że przedsiębiorcy muszą się coraz bardziej starać, inwestować w rozwój i dbać o zapewnienie satysfakcji klienta na każdym etapie ścieżki zakupowej. Nowy wymiar zakupów w erze transformacji cyfrowej stawia nowe wyzwania przed firmami, ale również daje nowe możliwości.

Dlaczego tak ważne jest wdrożenie strategii omni-channel?

Klienci korzystają z różnych kanałów sprzedaży – coraz częściej wybierając zakupy on-line.

Narzędzia marketingu internetowego pozwalają przedsiębiorcom na dotarcie do precyzyjnej grupy odbiorców.

Ścieżka zakupowa klienta ulega wydłużeniu i należy zadbać o jego doświadczenia na każdym jej etapie.

Aby dostarczać klientom odpowiednią ofertę, firmy muszą zbierać i analizować dane na temat potrzeb swoich odbiorców oraz pozyskiwać ich opinie.

Nie da się budować lojalności klientów i zapewnić obsługi wysokiej jakości bez odpowiednich narzędzi technologicznych, które zintegrują wszystkie obszary działalności.

System ERP dla branży retail

LS Retail to zestaw narzędzi dla sklepów i sieci handlu detalicznego, które korzystają z systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Wdrażając oba te rozwiązania, firmy zyskują zintegrowany ekosystem narzędzi, które pozwalają obsłużyć wszystkie procesy od back-office i księgowości, po magazyn, logistykę i każdy ze sklepów. Co więcej, wszystkie dane są gromadzone w jednym miejscu, co znacznie ułatwia monitorowanie bieżącej sytuacji w firmie oraz pozwala podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Inni pobrali również:

10 kluczowych wskaźników efektywności w branży RETAIL

10 kluczowych wskaźników efektywności dla dyrektorów i prezesów w branży detalicznej

Cele w biznesie powinny być konkretnie określone w czasie i mierzalne. Aby skuteczniej zarządzać rozwojem działalności, wyznacz kluczowe wskaźniki KPI. Dowiedz się jak.

kierunki rzwoju rynku systemów erp

Kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce i na świecie

Zarówno producenci i dostawcy oprogramowania ERP, jak i ich klienci, muszą znać najnowsze technologie i trendy z branży. Poznaj kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce i na świecie! Wykorzystaj najnowsze trendy w swojej organizacji.

Partnerzy wydania

IT.integro logo
LS Retail logo
Microsoft
TOP