Ile kosztuje system ERP w chmurze?

Sprawdź warunki limitowanej promocji dla nowych klientów

Promocyjna oferta ważna do 22.06.2020.

system-erp-w-chmurze-Dynamics-365-business-central

Oblicz koszt licencji dla Twojej firmy

Wypełnij kalkulator ERP podając firmowe dane a otrzymasz ofertę na licencję Microsoft Dynamics 365 Business Central.
Kalkulator wylicza promocyjną cenę dla maksymalnie 15 użytkowników. Promocja nie jest uwzględniana dla wyższej liczby licencji.

Kosztorys zostanie wysłany jedynie na firmowe adresy mailowe (nie oparte na domenach publicznych np. gmail.com). Z promocji wykluczone są firmy partnerskie Microsoft oraz firmy konkurencyjne.

Korzystaj z innowacyjnej technologii

Redukuj koszty zarządzania

Zwiększaj efektywność działalności

Zadbaj o bezpieczeństwo danych Twojej firmy

Elastycznie skaluj zasoby do swoich aktualnych potrzeb

Wybierając Dynamics 365 Business Central w chmurze, rozpoczynasz proces transformacji cyfrowej w swoim przedsiębiorstwie!

SYSTEM ERP W CHMURZE DLA MŚP

System Microsoft Dynamics 365 Business Central w chmurze można elastycznie konfigurować i dostosować do indywidualnych wymagań.

PROMOCYJNA OFERTA

Dla nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę licencjonowania.

CYFROWA TRANSFORMACJA W BIZNESIE

Narzędzia Microsoft są odpowiedzią na wyzwania współczesnych przedsiębiorców i wpisują się w trendy chmury obliczeniowej, zaawansowanej analityki, sztucznej inteligencji czy Internetu Rzeczy.

DORADZTWO I ANALIZA

Oferta została przygotowana przez specjalistów w branży ERP.

Dla kogo

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest narzędziem dla małych i średnich przedsiębiorstw branż:
branza-usługowa-system-erp-w-chmurze

Usługowej

branza-handlowa-system-erp-w-chmurze

Handlowej

branza-budowlana-system-erp-w-chmurze

Budowlanej

branza-przemysłowa-system-erp-w-chmurze

Przemysłowej

Obecnie

 

50%

polskich przedsiębiorstw wykorzystuje rozwiązania chmurowe DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Pobierz bezpłatnie

System ERP w chmurze

Przewodnik dla firm z sektora MŚP
system-erp-w-chmurze-folder

5 głównych powodów dla których warto wybrać system ERP w wersji chmurowej

Wykorzystanie technologii ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw walczących o uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Jak wykorzystać możliwości, które stwarza dynamiczny rozwój technologii? Chmura obliczeniowa okazała się jednym z największych przełomów ostatnich lat. W jej rozwój inwestują największe spółki technologiczne na świecie, w tym Microsoft.

Innowacyjna technologia

Chmura obliczeniowa pozwala wszystkim przedsiębiorstwom na użytkowanie mocy obliczeniowej i rozwiązań, które są nieosiągalne przy wykorzystaniu lokalnej serwerowni.

Niskie koszty

Decydując się na wdrożenie systemu ERP w chmurze, nie musisz ponosić ogromnych inwestycji w infrastrukturę IT ani stałych kosztów związanych z jej obsługą czy utrzymaniem.

W zasięgu małych i średnich przedsiębiorstw

Wraz z rozwojem działalności, przedsiębiorstwo może sprawnie skalować zasoby, bez ponoszenia inwestycji, ponieważ płaci jedynie za zasoby, które aktualnie zużywa.

Bezpieczeństwo

Nie musisz inwestować w dodatkowe zabezpieczenia przed atakami czy utratą danych, ponieważ zadba o to dostawca chmury.

Rozwój biznesu

Efektywne zarządzanie to podstawa prowadzenia biznesu. Wykorzystaj system Dynamics 365 Business Central w chmurze do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Satya-nadella-microsoft

„Technologia cyfrowa zmienia wszystkie branże – bez względu na to, czy mowa o przemyśle naftowym i gazowym, handlu detalicznym, usługach finansowych czy agrotechnologii”.

Satya Nadella, CEO Microsoft

O Microsoft Dynamics 365 Business Central w chmurze

Business Central to kompleksowe rozwiązanie wspierające zarządzenie finansami, logistyką, sprzedażą, usługami, projektami czy produkcją. Dzięki niezwykłej elastyczności oraz szerokim możliwościom dostosowania funkcjonalności do potrzeb przedsiębiorstwa jest narzędziem, które spełnia oczekiwania klientów i któremu mogą oni zaufać.

System Dynamics 365 Business Central w chmurze jako najnowsza generacja oprogramowania Dynamics NAV, został stworzony w odpowiedzi na wyzwania transformacji cyfrowej. To także sprawdzona i niezawodna platforma, z którą pracują setki tysięcy klientów Microsoft i miliony użytkowników na całym świecie.

Interfejs systemu ERP Dynamics 365 Business Central

Czym Dynamics 365 Business Central wyróżnia się spośród systemów ERP w chmurze?

Jako narzędzie biznesowe realizuje aktualne trendy, takie jak Internet Rzeczy, Przemysł 4.0, sztuczna inteligencja (Artificial Intelligence), analityka biznesowa (Business Intelligence).

Zapewnia pełną integrację danych pomiędzy wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, co pozwala na ich efektywną analizę.

Oprogramowanie oraz dane znajdują się w chronionej i drugiej największej na świecie chmurze obliczeniowej Microsoft Azure.

System jest integrowalny z Power Platform – narzędziami do sprawnego tworzenia spersonalizowanych aplikacji, rozwiązań analitycznych do wirtualizacji danych i nie tylko.

Optymalizacja procesów przebiega znacznie szybciej dzięki tworzeniu przepływów pracy za pomocą Microsoft Automate.

Pracownicy korzystają z przyjaznego interfejsu, a wdrożenie ich w obsługę systemu oraz codzienna praca przebiega efektywniej.

Dostęp do systemu jest możliwy przez każde urządzenie mobilne z przeglądarką internetową.

Podstawowa funkcjonalność może być elastycznie dopasowywana do specyfiki przedsiębiorstwa poprzez indywidualnie tworzone rozszerzenia lub dodatkowe aplikacje, tworzone przez partnerów Microsoft na całym świecie.

Pobierz darmowy e-book

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Następca systemu Microsoft Dynamics NAV

Oblicz promocyjny koszt licencji w kalkulatorze ERP

Co obejmuje promocja dla nowych klientów?

Promocja obowiązuje w przypadku zakupu wszystkich następujących produktów i usług:

1

Dynamics 365 Business Central w chmurze (wersja Essentials lub Premium) – subskrypcja roczna

Wdrożenie chmurowej wersji systemu Dynamics 365 Business Central przy wyborze jednego z dostępnych typów użytkowników – Essentials lub Premium. Business Central Essentials dostarcza funkcjonalności w zakresie:
 • finansów,
 • sprzedaży,
 • zakupów,
 • magazynu,
 • CRM,
 • projektów,
 • zasobów ludzkich,
Business Central Premium zapewnia funkcjonalności zawarte w licencji Essentials oraz moduły do obsługi serwisu i produkcji .

2

Office 365 Business Premium – subskrypcja roczna

Usługa obejmuje hosting poczty e-mail z niestandardowym adresem jej domeny oraz licencję na klasyczne aplikacje pakietu Office, jak:
 • Outlook,
 • Word,
 • Excel,
 • PowerPoint,
 • OneNote,
a także przestrzeń dyskową na OneDrive i aplikację do komunikacji Teams. Dzięki integracji narzędzi Microsoft użytkownicy pracują w spójnym ekosystemie, mają dostęp do aktualnych danych i wszystkie procesy wykonują bardziej efektywnie.

3

Power BI – subskrypcja roczna

Power BI to innowacyjne rozwiązanie biznesowe do analizy danych. Użytkownik ma możliwość udostępniania oraz wizualizacji danych pobranych z różnych źródeł. Dodatkowo ma do dyspozycji gotowe szablony do generowania zestawień danych oraz interaktywnych wizualizacji i pulpitów. Dzięki integracji z systemem ERP i innymi programami, jak Excel, pozwala na efektywną pracę analityczną.

4

Wdrożenie wszystkich powyższych produktów przez strategicznego Partnera Microsoft w Polsce

IT.integro działa w branży technologicznej od 28 lat i obecnie jest liderem na polskim rynku. Nasi specjaliści przeprowadzili wdrożenia Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) w firmach na całym świecie. To właśnie oni zajmą się wdrożeniem powyższych narzędzi w Twoim przedsiębiorstwie.

Dlaczego warto wybrać IT.integro?

Wśród naszych klientów są firmy duże i międzynarodowe, a także organizacje sektora małych i średnich przedsiębiorstw – z całego świata.

Z wieloma z nich współpracujemy od prawie 20 lat.

Obsługujemy nie tylko system Dynamics 365 Business Central, ale także rozwijamy własne rozwiązania, rozszerzające podstawową funkcjonalność systemu.

Proces wdrożenia systemu opieramy na wypracowanej metodologii Microsoft Dynamics Sure Step, która łączy metodykę waterfall oraz agile.

Po wdrożeniu systemu obsługą klientów zajmuje się nasz wewnętrzny zespół HelpDesk.

Tworzymy zespół 160 specjalistów.

W ciągu 28 lat rozwoju w branży technologicznej zdobyliśmy wiele wyróżnień.

biuro firmy IT.integro

Kiedy promocja obowiązuje?

Promocja obowiązuje do 22.06.2020.

Jest to ostatni dzień, w którym należy przesłać do IT.integro podpisaną umowę lub zamówienie (lub inny dokument przesłany przez IT.integro klientowi, który zostanie ustalony z nim jako podstawa do zakupu licencji i rozpoczęcia prac wdrożeniowych).

Zaufali nam

W czasie swojej 28 letniej pracy wdrożyliśmy Dynamics 365 Business Central w przedsiębiorstwach meblarskich, transportowych, farmaceutycznych, kosmetycznych, przemysłowych, FMCG, dystrybucji hurtowej czy detalicznej, ale nie tylko. Dzięki elastyczności systemu mogliśmy go skonfigurować w taki sposób, aby spełnić wymagania specyficzne dla danych branż.

Masz pytania?

W przypadku pojawienia się pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej.

Microsoft Dynamics 365 Business Central
Innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnych firm

TOP