SYSTEM ERP W CHMURZE PODSTAWĄ W CZASACH CYFROWEJ TRANSFORMACJI

NAJNOWSZE TRENDY Z OBSZARU ERP W MODELU ON-CLOUD

04.12.2019 (środa)   |   10:00 – 11:30

bezpłatna konferencja on-line

O konferencji on-line

Siły, które sterują współczesnym rynkiem, wywierają ogromną presję na firmy. Wymagają, by działały one szybciej, z większą zwinnością i elastycznością, dostosowując się do zachodzących zmian, nowych zagrożeń i możliwości.

Osiągnięcie, a także utrzymanie przewagi konkurencyjnej wymaga poznania i zrozumienia kluczowych trendów, które ukształtują twoją przyszłość. Aby odnieść prawdziwy sukces, liderzy biznesu muszą zrozumieć, jak wykorzystać nowe trendy. Oznacza to przyjęcie nowego podejścia opartego na systemie ERP w modelu on-cloud. Firmy, które budują podstawy na inteligentnych technologiach chmurowych, zyskają ogromne korzyści - takie jak zwiększanie zysków, szybszy wzrost, sprawniejsza ekspansja na nowe rynki i ekspresowa reakcja na zmiany zachodzące w ich branżach. Ostatecznie dostosowują się do oczekiwań swoich klientów z prędkością chmury. Nasza e-konferencja ma celu dać praktyczny wgląd w możliwości, jakie daje system ERP w chmurze, bazując na rozwiązaniu Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Nowe trendy, wspierane przez innowacyjne technologie, rozwijają się w zawrotnym tempie. Czy Twoja firma jest na nie gotowa?

Tematy spotkania

Wprowadzenie do chmurowej wersji ERP

Aplikacje chmurowe i platforma Appsource

Modele licencjonowania

Koszty licencji oraz wdrożenia

Demo systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central on-cloud

Integracja systemu ERP z innymi rozwiązaniami chmurowymi

Sztuczna inteligencja

Agenda

Podczas konferencji omówimy kluczowe trendy, nowinki technologiczne i innowacje, jakie pojawiły się w chmurowej wersji systemu ERP – Dynamics 365 Business Central. Wyjaśnimy, dlaczego chmura jest kierunkiem, od którego nie ma odwrotu, a także, dlaczego przedsiębiorstwa już dziś powinny myśleć o zmianie.

Zostaną Państwo wprowadzeni w możliwości, jakie daje ERP w chmurze, a jakie nie są dostępne w starszych wersjach oprogramowania. Szczegółowo omówimy korzyści wynikające z integracji systemu z zestawem rozwiązań chmurowych pod nazwą Power Platform, pakietem Office 365 oraz sztuczną inteligencją. Zaprezentujemy również koszty licencji rozwiązań chmurowych.

Odpowiemy także na pytanie, dlaczego o zmianie należy myśleć już teraz, a także ogłosimy specjalne,  promocyjne warunki dla firm, które zdecydują się na krok w kierunku większych możliwości. Krok w kierunku systemu ERP w chmurze.

Nasze spotkanie zakończymy sesją Q&A, podczas której każdy z Państwa będzie mógł zadać pytania naszym prelegentom i rozwiać wszelkie wątpliwości.

WSTĘP DO CHMUROWEJ WERSJI SYSTEMU ERP

Microsoft od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię One Microsoft, która dąży do stworzenia ściśle zintegrowanego ekosystemu rozwiązań biznesowych. Ich fundamentem jest system Dynamics 365 Business Central, którego możliwości rozbudowywane są dzięki licznym aplikacjom chmurowym. To ścisłe połączenie rozwiązań jest szczególnie widoczne w przypadku najnowszej wersji Business Central.

Podczas wstępu wskażemy, jakie możliwości omijają użytkowników starszych wersji systemu, a także omówimy architekturę i mapę rozwoju systemu w modelu on-cloud.

DEMO:
SPRAWDZIMY SYSTEM NA ŻYWO

Aby poznać nowy system, najlepiej go „poczuć” i zobaczyć na żywo. Dlatego nasi eksperci zademonstrują możliwości, funkcjonalności, procesy realizowane wyłącznie w nowej wersji Business Central. Demo będzie obejmować następujące zagadnienia:

NOWY INTERFEJS

Zaprezentujemy nowy, znacznie bardziej funkcjonalny panel, a także interfejs, pozwalający na personalizację według potrzeb użytkownika. Omówimy dodatkowo role użytkowników systemu oraz formy dostępu.

ZNACZNIE BARDZIEJ ELASTYCZNY

Chmurowa wersja systemu ERP jest bardziej niż dotychczas otwarta na rozwój. Teraz integracja z nowymi aplikacjami rozbudowującymi możliwości oprogramowania jest znacznie prostsza i szybsza. Użytkownicy dostają dostęp do aplikacji przez platformę, które są możliwe do wyszukania w witrynie AppSource.com oraz z poziomu aplikacji Office 365 i Dynamics 365.

INTEGRACJA Z PAKIETEM OFFICE 365

Business Central jest w pełni zintegrowany z pakietem Office 365 (Outlook, Excel, Word, One Note). Podczas prezentacji wskażemy, jak integracja wpływa na jakość pracy użytkowników.

INTEGRACJA Z POWER PLATFORM

Power Platform to pakiet rozwiązań, który dostępny jest wyłącznie dla użytkowników chmurowej wersji systemu. Jest to zestaw, w skład którego wchodzą trzy produkty chmurowe:

  • Power BI to narzędzie typu Business Intelligence, wykorzystywane do tworzenia i analizy danych za pośrednictwem graficznych i interaktywnych dashboard`ów. Power BI umożliwia powiązanie systemu ERP z danymi z wielu źródeł jak Excel, SQL, Google Analytics.
  • PowerApps umożliwia tworzenie niestandardowych aplikacji, nawet przez użytkowników nieznających kodu. Platforma pozwala użytkownikom na tworzenie i wdrażanie personalizowanych aplikacji, które mogą być wykorzystywane na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych (iOS, Android, Windows).
  • Microsoft Flow – pozwala na tworzenie przepływów pracy, które wprowadzają automatyzację procesów. Użytkownicy systemu mogą projektować oraz budować przepływy pracy pomiędzy wybranymi aplikacjami czy usługami.

INTEGRACJA Z ROZWIĄZANIAMI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI (AI)

ERP w chmurze silnie opiera się na możliwościach, jakie daje sztuczna inteligencja. Integracja systemu ERP z rozwiązaniami AI pozwala na precyzyjną prognozę sprzedaży, przepływów pieniężnych, czy stanów magazynowych.

NOWY MODEL LICENCJONOWANIA

Wraz z pojawieniem się chmurowej wersji ERP, wprowadzono nowy model licencjonowania, który porównamy z dotychczasowym, dostępnym dla starszych wersji systemu. Omówimy także koszty licencji rozwiązań wchodzących w skład pakietu Dynamics 365, w tym Business Central, Office 365, Power BI, Microsoft Flow, Power BI oraz sztucznej inteligencji (AI).

SPECJALNE WARUNKI PROMOCJI „STRAIGHT TO THE CLOUD”

Na koniec zaprezentujemy specjalne warunki dla firm, które planują w ciągu roku na migrację do Dynamics 365 Business Central on-cloud. Szczegółowo omówimy założenia limitowanej promocji.

QUESTIONS & ANSWERS

Podczas spotkania poruszymy szereg nowych zagadnień i tematów, na których temat mogą Państwo dyskutować z naszymi prelegentami podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Dla kogo ta konferencja on-line jest obowiązkowa?

dla firm posiadających system ERP rozważających przejście do chmury

dla firm nieposiadających systemu ERP, ale rozważających taką inwestycję

dla osób zainteresowanych rozwiązaniami chmurowymi oraz oprogramowaniem ERP

Spotkanie poprowadzą:

Radosław Dudziak

Specjalista ds. Obsługi Klienta, IT.integro

W IT.integro pracuje od ponad 4 lat, aktualnie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży w dziale obsługi klienta. W firmie jest odpowiedzialny za relacje i bieżącą obsługę obecnych klientów, jak również za kwestie sprzedaży pod kątem rozwoju posiadanych przez klientów systemów i usług – głównie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Poza tym zajmuje się w szczególności usługami i produktami oferowanymi w ramach Office 365 oraz SharePoint.

Przemysław Kniat

Menadżer ds. Sprzedaży, IT.integro

Odpowiada za strategię sprzedaży systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) oraz dedykowanych rozwiązań biznesowych i branżowych do segmentu SMB na rynku krajowym. Z firmą IT.integro oraz systemem Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) związany od ponad 11 lat. Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Informatyka i Ekonometria.

NIE PRZEGAP NASZEGO SPOTKANIA!

ZOBACZ, CZYM NAPRAWDĘ JEST SYSTEM ERP W CHMURZE

Sprawdź, jak system Dynamics 365 Business Central w modelu chmurowym korzysta z szeregu inteligentnych aplikacje oraz nowych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, narzędzi Business Intelligence, możliwości predykcyjnych etc.

Data

04.12.2019

Godzina

10:00

Czas trwania

90 minut

Kosztu udziału

Bezpłatny

Poznaj chmurową wersję systemu ERP-Dynamics 365 Business Central

Business Central to kompleksowe rozwiązanie wspierające zarządzenie finansami, logistyką, sprzedażą, usługami, projektami czy produkcją. Dzięki niezwykłej elastyczności oraz szerokim możliwościom dostosowania funkcjonalności do potrzeb przedsiębiorstwa jest narzędziem, które spełnia oczekiwania klientów i któremu mogą oni zaufać.

Dynamics 365 Business Central jako najnowsza generacja oprogramowania Dynamics NAV, została stworzona w odpowiedzi na wyzwania transformacji cyfrowej w oparciu o 20-letnie doświadczenia. To także sprawdzona i niezawodna platforma, z którą pracują setki tysięcy klientów Microsoft i miliony użytkowników na całym świecie.

System ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Partnerzy

Partnerzy medialni

Kontakt

IT.integro Sp. z o.o.
ul. Ząbkowicka 12
60-166 Poznań

tel.: +48 61 861 43 51
office [at] IT.integro.pl

TOP