Nowe spojrzenie na wydajność pracy

z Microsoft Dynamics 365 Business Central

Wydajność pracy Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pobierz darmowy e-book

Zwiększaj wydajność pracy dzięki Microsoft Dynamics 365 Business Central

Coraz więcej organizacji na świecie dostrzega korzyści wynikające z wprowadzania rozwiązań, pozwalających zautomatyzować czasochłonne zadania wykonywane do tej pory manualnie, jak również dopasować ofertę dla klientów, opierając się na zebranych danych dotyczących określonych potrzeb i preferencji. Wybór właściwych narzędzi informatycznych pozwoli usprawnić pracę, a także zbudować silną przewagę konkurencyjną. Pobierz darmowy e-book "Nowe spojrzenie na wydajność pracy z Microsoft Dynamics 365 Business Central" i poznaj możliwości innowacyjnego programu ERP.

Nowe spojrzenie na procesy biznesowe i wydajność pracy

Microsoft odchodzi od tradycyjnych systemów ERP i CRM, znanych z dużej złożoności procesów. W zamian proponując narzędzia biznesowe, umożliwiające skupienie się na kluczowych obszarach organizacji oraz budowaniu długofalowych relacji z klientami.

Rozpoznawaj trendy, prognozuj zapotrzebowanie

Poprzez integracje kluczowych obszarów działalności firmy, umożliwisz swoim pracownikom wydajniejszą pracę, a także zwiększysz szanse na dalszy rozwój organizacji. Microsoft Dynamics 365 Business Central wspiera procesy standaryzacji, konsolidacji i wymiany informacji o klientach i realizowanych transakcji.

Rozwijaj swój biznes szybko i skutecznie

Nie pozwól, aby narzędzia i rozwiązania technologiczne o niskiej wydajności, obniżyły wydajność i rozwój organizacji. Dowiedz się więcej o Microsoft Dynamics 365 Business Central to możliwość skalowania i dopasowania do zmieniających się z czasem potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa.

Moduły Microsoft Dynamics 365 Business Central

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest oprogramowaniem, które zapewnia moduły o funkcjonalnościach pozwalających na obsługę i zarządzanie wszystkimi obszarami działalności przedsiębiorstwa. Klienci systemu mają do dyspozycji funkcje z zakresu zarządzania finansami, łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi, CRM, magazynem, sprzedażą, zakupami, projektami, a także produkcją i serwisem. Dzięki integracji wszystkich modułów w przedsiębiorstwie wiele procesów przebiega w sposób zautomatyzowany. Poznaj wszystkie funkcje systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Inni pobrali również:

Poradnik Przedsiębiorcy: Czym zastąpić oprogramowanie księgowe?

Czym zastąpić oprogramowanie księgowe?

Pobierz poradnik i dowiedz się, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w twojej organizacji. Poznaj najlepszy sposób na przygotowanie się do nadchodzących zmian, a także w jaki sposób zautomatyzować procesy i wykorzystywane rozwiązania.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

W folderze znajdziesz pełny opis kompleksowego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniej Dynamics NAV). Został wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne, jak sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe.

Partnerzy wydania

logo Microsoft
logo IT.integro
TOP