Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Zagrożenia i wyzwania dla handlu. Trendy w retail

Pobierz e-book

Przed jakimi wyzwaniami i zagrożeniami stają współcześni detaliści?

Handel detaliczny wymaga od właścicieli sklepów i sieci ciągłej czujności, jeżeli chodzi o zmieniające się trendy. Dzięki przewodnikowi możesz dowiedzieć się więcej o największych wymaganiach, jakim muszą sprostać przedsiębiorcy, by zadowolić konsumentów w czasie procesu zakupowego. E-book przedstawi Ci szereg aktualnych statystyk, obrazujących potrzeby i nowe zachowania klientów, a także przybliży rozwiązania, które warto wdrożyć w swoim sklepie.

O czym warto wiedzieć, działając w handlu detalicznym?

Opinia klientów w sieci – jak dużą rolę odgrywa?

Znaczenie wielokanałowości sprzedaży

Zmiana ścieżek zakupowych

Reklama dźwignią handlu

Czynniki, które przyczyniają się do komfortu kupujących

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Systemy ERP łączą w sobie wiele trendów technologicznych, takich jak chmura obliczeniowa, zaawansowana analityka biznesowa czy sztuczna inteligencja. Oprogramowanie Microsoft Dynamics 365 Business Central jest natomiast zintegrowane dodatkowo z systemem LS Retail - narzędziem dedykowanym sklepom i sieciom handlu detalicznego. Współdziałanie obu rozwiązań pozwala na kompleksowe zarządzanie biznesem. Detaliści mogą koordynować pracę swojego przedsiębiorstwa - praktycznie niezależnie od jego wielkości - korzystając ze wspólnej bazy danych. Dowiedz się więcej o systemie ERP stworzonym również dla branży retail!

Inni pobrali również:

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Szczegóły wszystkich funkcjonalności zaawansowanego oprogramowania dla firm. Popraw jakość procesów realizowanych w Twojej organizacji.

Korzyści transformacji cyfrowej

Jak szybko osiągnąć korzyści biznesowe dzięki cyfrowej transformacji

Cyfrowa transformacja w ostatnich latach jest tematem przewodnim w biznesie. Dowiedz się więcej o jej kluczowych filarach, poznaj rolę współczesnych liderów i dostosuj swoje działania do cyfrowego modelu zarządzania.

Partnerzy wydania

IT.integro logo
LS Retail logo
Microsoft
TOP

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X