PORADNIK PRZEDSIĘBIORCY

Czym zastąpić oprogramowanie księgowe?

Poradnik Przedsiębiorcy

Pobierz bezpłatny e-book

Tematyka

Zastąp oprogramowanie księgowe kompleksowym i nowoczesnym systemem wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem. Poradnik Przedsiębiorcy przedstawia zalety wynikające z wdrożenia systemu działającego na platformie chmurowej oraz omawia kluczowe pytania, na które warto odpowiedzieć przed przeanalizowaniem możliwych opcji i podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze systemu ERP.

Pobierz Poradnik Przedsiębiorcy i dowiedz się:

Jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w twojej firmie?

Które narzędzie systemu ERP pozwoli realizować strategiczne cele i efektywnie zarządzać?

W jaki sposób najlepiej przygotować się na nadchodzące zmiany?

Po czym stwierdzić, że nadszedł właściwy moment na przeniesienie zasobów i działalności do chmury?

Jak zautomatyzować i zintegrować procesy i wykorzystywane narzędzia.

Dlaczego warto inwestować w chmurę?

Podejmuj świadome i właściwe decyzje

Microsoft Dynamics 365
Business Central

W erze transformacji cyfrowej zmiana oraz rozwój stały się zjawiskiem normalnym, dostrzegalnym we wszystkich branżach. Aby odnieść sukces na współczesnym, trudnym rynku, firmy muszą zadbać o dostęp do nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych technologii, elastycznych narzędzi, które wesprą ich procesy biznesowe, pozwolą gromadzić kompleksowe oraz wiarygodne dane, a także zaspokoić wymagania klientów.

Poradnik Przedsiębiorcy

Inni pobrali również:

Moduł w systemie Microsoft Dynamics NAV usprawniający procesy wprowadzania i wysyłania przelewów. Umożliwia automatyczne lub ręczne tworzenie przelewów do banku kontrahenta.

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP bądź jego aktualizacją? Chcesz dowiedzieć się o funkcjonalnościach, etapach wdrożenia oraz możliwościach chmury?

TOP