Nowy wymiar produkcji

Jak pozyskać, wyszkolić i zatrzymać najlepszych pracowników?

Nowy wymiar produkcji

Pobierz bezpłatny e-book

Stwórz swoje przedsiębiorstwo przyszłości

Współczesne podejście do zarządzania firmą produkcyjną wymaga harmonizacji procesów technologicznych i umiejętnego zarządzania zasobami ludzkimi. Aby odpowiednio czerpać z potencjału pracowników, warto wykorzystywać możliwości takich innowacji, jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy rzeczywistość mieszana. Poznaj nowy wymiar produkcji, harmonizując potencjał pracowników i cyfrowych rozwiązań.

Co znajdziesz w poradniku dla produkcji?

Jak pozyskać wartościowych pracowników?

Poznaj rolę inteligentnych technologii w tworzeniu nowych miejsc pracy, a także docieraniu do osób z pokolenia "digital natives". Zatrudniaj najlepszych i utrzymaj ich w swojej firmie.

Zarządzanie kompetencjami

W jaki sposób dysponować kompetencjami starszych specjalistów i przekazywać ich wiedzę nowozatrudnionym, aby zachować wydajność stanowisk?

Zarządzanie informacją

Stwórz przedsiębiorstwo oparte na zintegrowanej bazie danych, gdzie każdy pracownik dysponuje aktualnymi informacjami w zakresie niezbędnym do podejmowania szybkich decyzji i jakościowego wypełniania obowiązków.

Produkcja z systemem ERP

Możliwości oraz charakterystyka modułów dedykowanych przedsiębiorstwom produkcyjnym w systemie Dynamics 365 Business Central.

Nowoczesna technologia w produkcji

Trendy cyfrowej transformacji, takie jak sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe rzutują na kształtowanie realiów biznesowych wielu branż - również firm produkcyjnych. Aby dorównać pozycji cyfrowych liderów należy uważnie obserwować zmiany w obszarze technologii i adaptować je w swojej organizacji. Warto pamiętać, że nowoczesne podejście do zarządzania polega zarówno na podążaniu za innowacjami, jak również odpowiadaniu na potrzeby zespołów. W celu stworzenia wydajnego środowiska pracy, przedsiębiorstwa produkcyjne decydują się na wdrażanie takich rozwiązań, jak wyposażony w dedykowane funkcjonalności system ERP - Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Inni pobrali również:

Microsoft Dynamics 365 Business Central dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Microsoft Dynamics 365 Business Central dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Zobacz szczegółową prezentację modułu systemu ERP, który wspomaga każdy etap zarządzania produkcją. Rozwiązanie umożliwia sprawną obsługę zleceń, począwszy od chwili ich księgowania po sam finał realizacji zamówienia. Planuj dostawy i prognozuj zapotrzebowanie z inteligentnym oprogramowaniem klasy ERP.

Poradnik wyboru systemu ERP

Poradnik wyboru systemu ERP

Proces wyboru i samego wdrożenia oprogramowania takiego jak Dynamics 365 Business Central może budzić z początku wątpliwości, co do całej organizacji inwestycji. Poradnik przybliży ci niezbędne szczegóły i wskazówki, dzięki którym będzie ci łatwiej zdecydować się na odpowiedni system oraz dobrać partnera wdrożeniowego w taki sposób, aby rozwiązanie przyniosło jak największe korzyści dla organizacji o skonkretyzowanym profilu działalności.

Partnerzy wydania

logo IT.integro
logo Microsoft
TOP