Microsoft Dynamics 356 Business Central

Nowe funkcjonalności wiosna 2020

E-book nowe funkcjonalności Dynamics 365 Business Central

Pobierz bezpłatny e-book

Poznaj nowe funkcjonalności Dynamics 365 Business Central

Wraz z pierwszą aktualizacją w 2020 roku, w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central pojawiło się wiele nowych funkcjonalności, które ułatwią pracę jego użytkowników. Microsoft robi też kolejny krok w celu zachęcenia klientów systemu do migracji do chmury obliczeniowej.

Jakie funkcjonalności pojawiły się w aktualizacji systemu ERP wiosna 2020?

Produktywność

W nowej wersji udostępniono wiele funkcji mających na celu zwiększenie efektywności pracy użytkowników, m.in. udoskonalenia interfejsu, łatwiejsze wprowadzanie danych i dodatkowe automatyzacje.

Wydajność i niezawodność

Microsoft podjął dodatkowe działania, aby zagwarantować bezpieczeństwo klientów systemu ERP.

Rozszerzenie systemu

W celu ułatwienia integracji oprogramowania ERP z innymi aplikacjami Dynamics 365 Microsoft udostępnia usługę Common Data Service.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Trendy na rynku, takie jak transformacja cyfrowa, Internet Rzeczy czy Business Intelligence, mają wpływ na kształtowanie się rzeczywistości biznesowej w wielu branżach. Wykorzystanie potencjału dostępnej technologii jest kluczowe dla zdobywania nowych możliwości, wdrażania innowacyjnych produktów i usług, zwiększania wydajności pracy, dostarczania lepszego doświadczenia swoim klientom – a tym samym rozwoju biznesu.

System ERP od Microsoft to kompleksowy system informatyczny do zarządzania przedsiębiorstwem, którego wdrożenie prowadzi do cyfryzacji przedsiębiorstwa. Zapewnia moduły dostarczające funkcjonalności z zakresu finansów, CRM, zasobów ludzkich, sprzedaży, magazynu, projektów, zakupów, serwisu oraz produkcji. Program jest również zintegrowany z narzędziami biurowymi pakietu Microsoft 365 (Office 365).

Inni pobrali również:

System ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, E-book o erp dla produkcji

Microsoft Dynamics 365 Business Central system ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Zarówno producenci i dostawcy oprogramowania ERP, jak i ich klienci, muszą znać najnowsze technologie i trendy z branży. Poznaj kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce i na świecie! Wykorzystaj najnowsze trendy w swojej organizacji.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central jest najnowszą odsłoną Microsoft Dynamics NAV. To rozwiązanie biznesowe, stworzone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Usprawnia większość procesów realizowanych w obszarze przedsiębiorstwa, tworząc dopasowany ekosystem.

Partnerzy wydania

logo IT.integro
logo Microsoft
TOP