HR & Payroll Manager

Obsługa kadr i płac w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pobierz darmowego ebook-a

Zapewnij sprawną obsługę pracowników w swojej firmie

Aplikacja HR & Payroll Manager jest w pełni zintegrowana z systemem ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, co umożliwia zwiększenie efektywności pracy z tym obszarze. Wszystkie dane pracowników są gromadzone w jednym miejscu, co usprawnia zarządzanie nimi. Dodatkowo użytkownicy mają możliwość tworzenia sparametryzowanych raportów oraz wprowadzania własnych konfiguracji w zakresie chociażby tworzenia kartotek.

Zarządzanie naliczaniem wynagrodzeń w oparciu o aktualne regulacje prawne

Automatyczne przekazywanie danych do programu Płatnik

Pełna integracja z Księgą Główną

Szczegółowa ewidencja czasu pracy

Tworzenie przelewów w formie elektronicznej

Poznaj więcej aplikacji biznesowych dla Microsoft Dynamics 365 Business Central

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest otwarty na rozszerzanie jego funkcjonalności poprzez aplikacje. IT.integro, jako ISV – dostawca aplikacji, oferuje pakiet rozwiązań biznesowych dla firm międzynarodowych, produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych oraz usługowych. Poznaj także aplikacje dla firm działających w Polsce, m.in. HR & Payroll Manager, które pozwalają na obsługę procesów zgodnie z polskimi wymaganiami prawnymi.

Inni pobrali również:

Polish functionality Starter Pack

Polish Localization

Aplikacja Polish Localization to rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie systemu Dynamics 365 Business Central do polskich wymogów legislacyjnych.

Electronic Banking

Aplikacja Electronic Banking umożliwia prowadzenie obsługi bankowości elektronicznej w ponad 19 krajach. Dowiedz się więcej.

TOP

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X